Napisz do nas

W SAMYM SERCU KONSTANCINA


“Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie. Projekt  składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżne windy schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.

Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.

APARTAMENTY


Duże, słoneczne i ustawne  apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

W ofercie 9 apartamentów jednopoziomowych (od 31 do 80 m2) oraz 8 dwupoziomowych (84-111 m2) zlokalizowanych na ostatnich kondygnacjach budynku. W podziemiach budynku usytuowaliśmy wielostanowiskowy garaż. Dla wygody mieszkańców znajdują się w nim również pomieszczenia na rowery. Dla tych, którzy cenią sobie dodatkową przestrzeń do przechowania na każdym piętrze inwestycji zaprojektowaliśmy komórki lokatorskie.

NAPISZ DO NAS