INWESTYCJA

Dwa budynki mieszkalne wielorodzinne w zabudowie – wille miejskie w skład których wchodziu 16 wygodnych apartamentów. Atrakcyjny projekt architektoniczny, nowoczesne rozwiązania, a także wysoki standard nieruchomości nadają inwestycji prestiżowego charakteru. Dodatkowym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która zapewnia poczucie kameralnego życia w niewielkiej odległości od tętniącego życiem centrum stolicy.

Zaledwie 3 kondygnacyjne naziemne i 1 wspólna kondygnacja podziemna z miejscami postojowymi zainteresuje amatorów intymnych i kameralnych projektów mieszkaniowych.

Prosta, jasna i czysta architektura, doskonale układy przetrzenne apartamnetów, zadbany teren wokół budynków - to wielkie atuty naszej inwestcji.  Najważniejszym jest jednak to, ze wszytsko to mozecie Państwo zobaczyć już dziś sami...

BUDOWA ZAKOCZONA, ZAPRASZAMY DO KUPNA GOTOWYCH MIESZKAŃ!

16 apartamentów do wyboru
Mieszkania do 50 m2 Mieszkania do 80 m2 Mieszkania 2-poziomowe
APARTAMENTY RYŻOWA TO:

Przestronne i ustawne apartamenty pełne słońca, to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących nowego mieszkania we Włochach. W ofercie dostępne są mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w metrażach od 44 m² do 97m². Wszystkie lokale mają przestronne, przeszklone balkony lub tarasy.

Apartamenty wyposażone zostały w trzyszybowe okna wysokiej jakości, drzwi antywłamaniowe a ich wysokość to 2,70 metra.

Niska zabudowa budynku tworzy kameralny charakter inwestycji wpisany w willową zabudowę sąsiednich obiektów. Poczucie spokoju i prywatności mieszkańców to również przestronne i przeszklone klatki schodowe, gdzie na piętrach znajduje się 2 lub 3 apartamenty.

Lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się przystanek autobusowy. W pobliżu osiedla działają liczne punkty handlowe i usługowe, obiekty sportowe, szkoły, przedszkola i placówki opieki medycznej.

KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl
KONTAKT
ul. Karczunkowska 172
02-871 Warszawa

TEL. 790 400 790
biuro@lugra-mieszkania.pl